ГоловнаАксесуариВесільні аксесуари ручної роботиВесільна каліграфія

Весільна каліграфія

Весільна каліграфія – дуже популярний напрямок у весільній моді в Європі та Америці.

Суть її полягає в рукописному оформленні запрошень на весілля, бенкетних карток, інших елементів за допомогою пера і туші. Таку творчу роботу виконує досвідчений каліграф.

Запрошення на весілля, підписані каліграфічним шрифтом можна охарактеризувати як

  • Шикарні
  • Розкішні
  • Унікальні
  • Незрівнянні

Тож, щоб справити саме таке враження – замовляйте весільну каліграфію у нашого неперевершеного каліграфа! Можемо запропонувати декілька рукописних шрифтів на вибір.Запрошення на весілля з рукописним каліграфічним підписом – це справжній ексклюзив та шик. Такі весільні запрошення можуть дозволити собі лише вишукані наречені.

Суть весільної каліграфії полягає в рукописному нанесенні текстів запрошення на весілля за допомогою туші та пера. Каліграфія – ремесло, яким досконало володіють дуже мало людей. Певною мірою, каліграфію можна вважати видом мистецтва. Тому весільну каліграфію, перш за все, створюють творчі люди.

В Нашій команді працюють справжні професійні каліграфи, які опанували декілька видів шрифтів та можуть надавати послуги в підписанні запрошень на весілля, листівок, конвертів різними методиками.

При замовленні ви можете обрати один з варіантів рукописних шрифтів.

Весільна каліграфія в Європі використовується давно, саме з її допомогою запрошують на святкування високопоставлених осіб. Особи дворянського походження розсилають лише рукописні каліграфічні запрошення.

Тому, якщо ви бажаєте долучитись до королівської традиції – замовляйте весільні запрошення з весільною каліграфією. Ви можете замовити декілька запрошень, підписаних вручну тушшю красивим каліграфічним шрифтом для найбільш особливих людей, а всім іншим гостям замовити інші запрошення на весілля.

Також замовляйте вітальні листівки з каліграфічним підписом – це дуже хороший і статусний подарунок для високопоставлених, поважних осіб.

     Автор: Tetyana Serbina
     Копіювання матеріалів з сайту без письмового дозволу автора суворо заборонено.