ГоловнаДоставка і оплатаЯк замовити

Як замовити

Замовлення товару без друку тексту

Якщо ви бажаєте замовити аксесуари для весілля, або ж посадочні картки, номерки столів, запрошення або листівки без індивідуального друку – можете просто оформити замовлення на сайті.

Для цього оберіть цікавий для вас товар, натисніть біля нього кнопку Замовити. Ви можете продовжувати обирати покупки або ж перейти до оформлення замовлення. Для цього справа знайдіть поле моє замовлення, відкрийте його. На наступному кроці оберіть потрібну кількість даного товару. Потім вкажіть Прізвище, Ім’я, контактні дані та бажаний спосіб доставки і оплати.

Менеджер обов’язково зателефонує вам для уточнення деталей.

Щоб ви могли вчасно отримати своє замовлення та щоб уникнути непорозумінь, для відправки Нової Поштою, будь ласка, вказуйте Прізвище, Ім’я, місто та номер відділення, зручний для вас.Замовлення запрошень, листівок, карток з друком

Оберіть потрібний вам товар. При оформленні замовлення вкажіть потрібну кількість, способи оплати і доставки, ваші контактні дані і в полі Коментар до замовлення напишіть текст для друку та список імен гостей.

Також ви можете написати нам на пошту info@forevent.com.ua та прислати файл з текстом та іменами гостей. У листі, напишіть, будь ласка, ваше ім’я, номер телефону та код товару або посилання на потрібне запрошення, бенкетну картку або листівку.

Перед друком або відправкою товару ми обов’язково телефонуємо. Без вашого усного підтвердження ми не починаємо виконувати замовлення.

Якщо тривалий час до вас не зателефонували – зв’яжіться, будь ласка, з нами. Можливо стались технічні збої. Одразу просимо вибачення за незручності, але сподіваємось на ваше розуміння.

Приємного перебування на нашому сайті. Нехай ваше свято вдасться якнайкраще!