Дитячий день народження в цирковому стилі

Дитячий день народження в цирковому стилі

Якщо ваша дитина дуже любить цирк, його смішить клоун і заворожують фокусники, йому обов’язково сподобається ідея дитячого дня народження в цирковому стилі.

Багато дітей люблять ходити на вистави, так чому б не влаштувати в день народження дитини домашній цирк. Цирк може бути в стилі ретро з вусатими акробатами в смугастих штанях. А може бути галасливий цирк-балаган, з безліччю атракціонів, або класичний цирк – виступ клоунів, фокусників та інших артистів.

Декорування свята

Перетворіть дитячу кімнату в справжній домашній цирк, зробивши намет. Для цього вам знадобиться багато тканини, а також гірлянди і кольорові прапорці. Можна зобразити гуашшю на аркуші паперу клоуна, силача або дресирувальника, а потім приклеїти фотографію мами, тата або маленьких гостей на плакат з намальованими фігурами. Доповнять інтер’єр тематичні повітряні кульки. Ніхто з гостей не залишиться байдужим до такого оформлення дня народження.

Цирковий настрій допоможуть створити товари для свята – капелюшки-конуси та інші елементи циркових костюмів. Якщо іменинник і інші дітки не захочуть надягати конуси, можна в них просто покласти подарунки та солодощі.

Тематичні запрошення

Складіть список гостей, які прийдуть привітати вашу дитину з днем ​​народження, і приготуйте для них запрошення.

Оформіть запрошення на день народження так, наче це квитки до цирку, вкажіть у них, що очікує на гостей. Можна вставити фотографію винуватця свята і роздрукувати, а можна намалювати вручну.

Сервіровка столу

Використовуйте яскраві кольори і відтінки – ті, які асоціюються з цирком. Стіл може бути сервірований в форматі шведського столу.

Головна прикраса столу – це великий торт, однак можна підготувати і маленькі тістечка. У разі якщо малюки ще не їдять солодощі, кращий вибір – це печені яблука.

Подарунок для дитини

Подарунок має відповідати сценарію дня народження «Цирк». Можна подарувати, наприклад, набір юного фокусника, а на додаток до подарунка – квитки в цирк.

Розваги в цирковому стилі

Для дитячого свята в цирковому стилі можна придумати багато розваг. Діти можуть уявити себе в ролі циркових слонів, тупаючи по вирізаним кружальцям, або акробатами, що перекидаються на м’якому килимку. Нехай маленькі гості спробують жонглювати і кидати один одному м’ячики, а зовсім маленькі артисти можуть зображати левів на арені або носити м’яч на носі, як тюлені.

Розподіліть між членами сім’ї циркові номери, щоб веселити дітей або запросіть професійних клоунів на день народження.

Батьки в день народження дитини можуть влаштувати справжній домашній цирк, підготувавшись заздалегідь, щоб іменинник або іменинниця залишалися в невіданні про майбутній поданні. Можна пошити або взяти напрокат костюми, а також оформити інтер’єр у вигляді шатра. Всі діти, за рідкісним винятком, обожнюють цирк, тому домашній цирк принесе імениннику і його гостям чимало приємних хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.