Фотозони на Хрестини

фотозона на хрестини

Красива фотозона на хрестини дитинки добавить спогадів і позитивних емоцій у цей день. Оригінальний декор безумовно запамятається і з ним вийдуть чудові зображення, що залишилися на все життя. Фотозони на хрестини підбираються відповідно до статі малюка або ж за вподобаннями батьків.

фотозона на хрещення

Створення фотозони на хрестини

Замовити фотозону на хрестини у Львові ви можете у нас. Ми виготовляємо і оформлюємо фотозони під ключ. Вашим ж завданням буде лише детально описати ідею і бажані прикраси, а також вказати час і місце свята.

Схема роботи:

  1. Залиште заявку на сайті або напишіть нам на електронну пошту. Ваше завдання стане основою для розрахунку замовлення. Також, можна скинути фотоприклад задумки.
  2. Ви отримуєте від нас відповідь, цінову характеристику ідеї і варіанти її реалізації.
  3. Дизайнер створює макет згідно з ваших побажаннь. Після узгодження макет віддається на виробництво.
  4. В потрібний час і місце ми доставимо готову зону. Доставка здійснюється по Львову і Львівській області. При необхідності зробимо монтажні роботи.

Галерея реалізованих проектів

Оригінальні ідеї наших фотозон на хрестини допоможуть зберегти найяскравіші враження про ваше свято.

фотозона на хрестини
фотозона на хрестини

Вартість фотозони на хрестини

На підсумкову вартість ідеї впливає кількість і складність виготовлення аксесуарів та конструкції фотозони. Замовити фотозону на хрестини в нашій компанії можна за найдоступнішою ціною. По-перше, ми незалежна фірма з власним виробництвом. По-друге, ми пропонуємо послугу оренди, завдяки якій деякі з дорогих, але типових елементів можна не купувати, а взяти напрокат.

Ви також можете замовити для фотозони на хрестини у Львові наступні вироби: стіну, плакати і постери, таблички, трафарети, стенди, рамки, набори, аксесуари та інші вироби.

фотозона на хрестини

Як замовити фотозону на хрестини у Львові?

Ви можете замовити фотозону будь-яким зручним способом:

  • Надіслати на заявку через форму зворотного зв’язку;
  • Написати нам на пошту;
  • Приїхати до нас в офіс і обговорити всі нюанси в реальному часі.

У нас ви можете замовити фотозони на хрестини, які припадуть до смаку як батькам, так і гостям. Конструкція може бути створена для користування в приміщенні або на вулиці

5/5
Дуже вдячний за гарну фотозону на хрестини. Дякую, що ви так постаралися над втіленням нашої ідеї і зробили все вчасно!
Марк
головне запитання

Шукаєте класну фотозону на весілля?