Оформлення дитячого дня народження

Оформлення дитячого дня народження

Оформлення дитячого дня народження — відповідальне, досить складне, але при цьому творче завдання. Тому прикраси для цього вибирають заздалегідь, враховуючи вік, стать, характер, хобі іменинника. Як правило, оформлюють квартиру або будинок, хоча підібрати декор можна і для будь-якого приміщення, де планується проведення свята – кафе, ресторан, шкільний клас чи нічний клуб.

Особливості оформлення дитячого дня народження у Львові

оформлення дитячого дня народження Львів

Повітряні кулі, гірлянди, святкові написи — це основні елементи декору, які використовуються, щоб створити атмосферне оформлення дитячого дня народження у Львові. Прикраса для дня народження повинно відповідати наступним вимогам:

  • Гармонійне поєднання з іншими елементами декору. Неважливо, чи потрібно прикрашати кімнату або великий зал ресторану — головне, щоб всі декорації були витримані в єдиному стилі;
  • Оформлення стін вибирається відповідно до вподобань іменинників. Мало вибрати повітряні кульки або гірлянди — необхідно відповідним чином оформити стіни, все це має органічно гармоніювати.
  • Кондитерські вироби. Традиційна і найочікуваніша прикраса до дня народження дитини — це торт. Знайти кондитерські вироби можна як в інтернет-магазинах, так і в найближчому кондитерському магазині;
  • Феєрверки, салюти. У літню пору року святковий салют — цілком вдала складова фінального оформлення дитячого дня народження. Львів давно завершує різноманітні святкування в такому стилі. Також можна запустити в повітря пригощу кульок з гелієм та прикріпленим до них цифр з віком іменинника.

.

Галерея реалізованих проектів

Втілюємо в реальність ваші ідеї і створюємо справжню казку з оформлення дитячого дня народження.

оформлення дитячого дня народження львів
оформлення дня народження дитини
оформлення дня народження дитини

Оформлення дитячого дня народження хлопчика у Львові

Безумовно, декор дня народження має створювати святкову атмосферу як у ваших дітей так і їх гостей. Тому для оформлення дитячого дня народження хлопчика можна вибрати:

  • Повітряні кульки та вироби з них у вигляді героїв улюблених мультфільмів. Це можуть бути ходячі фігури або складні композиції у вигляді Шрека, Людини-павука та інших героїв мультиків, які подобаються хлопчикам. Зазвичай такий варіант підійде, якщо дитині вісім-десять років. Головне, щоб оформлення на дитячий день народження залишило незабутній слід;
  • Казковий стиль. Можна замовити різноманітні елементи декору для прикраси кімнати в стилі Гаррі Поттера. Їстівні чарівні палички, цукерки і печиво у вигляді чарівників і атмосфера таємничості — все це також можна замовити у нас;
  • Піратський стиль. Оформлення дитячого дня народження може бути і в стилі піратів, якщо хлопчик і його друзі — непосидючі любителі пригод. Тут сворюється спеціальний декор на стінах, шафах, в руки юним піратам даються безпечні шпаги та костюми і вперед — підкорювати моря, кораблі і острова.

У нас Ви можете замовити цілі набори для декорування кімнати хлопчика в цих та інших стилях. Для більш детальної інформації пишіть нам за допомогою контактної форми.

Оформлення дитячого дня народження дівчинки у Львові

На день народження дівчинки можна вибрати готовий святковий комплект або створити свою неповторну обстановку. Прикраса на день народження для дітей у цьому випадку може бути виконана в стилі:

  • Принцеси. Яка дівчинка не мріє бути принцесою? І тут кожна дрібна деталь створює неповторну атмосферу — від навколишніх декорацій до тематичних іграшок;
  • Чарівниці. Якщо дівчинці пішов четвертий або п’ятий рік, то вона може стати на своєму дні народженні справжньою феєю, чарівницею. Чарівна паличка, костюм чарівниці, прикраси фігурами і повітряними кулями у вигляді казкових істот. Взагалі, все оформлення дитячого дня народження дівчинки повинне бути казковим, адже дитинство — це пора, коли малеча вірить в чудеса;
  • Модниці. Якщо дівчинці дванадцять років, вона любить все модне в одязі, макіяжі, то можна зробити свято в дусі вечірки вищого світу, високої моди. У Львові легко можна замовити все необхідне для цього.

Перед підготовкою до дня народження можна додати повітряні кулі у вигляді цифри, що позначає рік. Не важливо, чи це оформлення дитячого дня народження на 3, 5 чи 10 років. Тоді просто додайте до замовлення відповідну цифру.

Оформлення дитячого дня народження вклюячає в себе широкий асортимент послуг. Для отримання консультації заповніть контактну форму, вказавши вік дитини, дату свята та Вашу задумку, а ми подбаємо про все інше.

5/5
Дякую за чудову оформлення дитячого свята. День народження в ельфійському стилі для донечки було незабутнім.
Марк
головне запитання

Шукаєте класне оформлення дитячого дня народження?