Оформлення весільних столів

оформлення весільних столів

Наскільки б смачними й незвичайними не були страви на святі, без оригінальної подачі і відповідного оформлення весільних столів враження від них не буде повним. І це не дивно, адже саме стіл є центральним елементом банкетного залу. На нього в першу чергу звертають увагу прибулі гості і проводять за ним більшу частину свого часу. При виборі оформлення для весільного столу потрібно врахувати загальну концепцію свята і слідувати їй. Важливо потрапити не тільки в колірне рішення події, але і в його стилістику та тему.

весільний стіл оформлення

Види оформлення весільних столів у Львові

Якщо ви мрієте про розкішне весілля, найкраще і ексклюзивне свято, то варіанти оформлення весільних столів саме для вас.

Елементи з ефектом металіку, посуд з кришталю і інших високоякісних матеріалів — дуже популярні на весіллях у Львові. Також можна використовувати золоті, срібні та мідні тони, які будуть чудово поєднуватися з яскравими квітами (рожеві або сині).

На додаток до яскравих ноток необхідно підібрати відповідні стільці, вази і столові прибори. Дуже важливо продумати все до найменших дрібниць, щоб створити у Львові свою ідеальну казку.

Галерея реалізованих проектів

Змішавши любов до своєї справи з невичерпним креативом, ми оригінально оформляємо весільні столи для молодят та гостей.

Весільний декор Львів
оформлення весільного столу молодят
оформлення столу молодят

Оформлення весільних столів квітами

Квіти — це безпрограшний варіант оформлення весільних столів, оскільки таке свято не обходиться без послуг флористів. Будь-яке колірне рішення, велика кількість варіантів і можливість створити композиції, які підходять до будь-якого стилю — головні переваги квіткового декору. Якщо молодята вирішать зупинити свій вибір на квітах, слід врахувати кілька важливих нюансів:

  • Рослини не повинні мати виражений аромат;
  • Висота композиції не повинна заважати гостям, що сидять один навпроти одного, спілкуватися;
  • На невеликих круглих столиках добре виглядає одна досить велика композиція. На довгих столах невеликі вази ставлять приблизно через кожні 2 метри;
  • Ідеально, якщо квіткові композиції на столах будуть перегукуватися з букетом нареченої.

Оформлення весільного столу молодят квітами — це не тільки звичні композиції у вазах. Досвідчений флорист створить красу з невеликих гілочок, пелюсток і листя. Невеликими букетиками, перев’язаними стрічками, можна прикрашати келихи, пляшки, спинки стільців. Вишукано виглядають квіти, що кріплять скатертину.

Оформлення весільних столів тканинами

Багатство фактур і відтінків текстилю дозволяє успішно використовувати його можливості для оформлення весільних столів. До скатертин та серветок додають і просто відрізи кольорової тканини, зібрані в цікаву форму. Банти, рюші і стрічки прикрасять столи і стільці, надавши всьому залу урочистий і ошатний вигляд.

Оформлення весільних столів свічками

Що може бути романтичніше, ніж полум’я свічки, і що може бути доречніше і органічніше на весіллі? Столи з запаленими свічками надають приміщенню затишного і святкового вигляду. Для оформлення столу молодят підійдуть як окремі свічки великого діаметру, так і композиції з них, доповнені стрічками та рослинами. Більш практичний і безпечний, але не менш красивий варіант — свічки, плаваючі в прозорих вазах.

Оформлення весільних столів повітряними кульками

Ця нехитра прикраса, улюблена дітьми і приносить з собою яскраві емоції та відчуття свята. Композицією зі звичайних кульок можна прикрасити стіл нареченого та нареченої, а столи гостей оформити, прикріпивши до них гелієві, які колихаються на довгих стрічках.

Оформлення весільних столів повинне перегукуватися і гармоніювати з посудом та столовою білизною. Посуд має бути однаковим, сервірування виконується за всіма правилами. Столова білизна в класичному варіанті має бути білого кольору, проте сучасні молодята прагнуть усюди внести креатив, родзинку і щось, що виділить їх свято з безлічі інших. Серветки і скатертини, що гармоніюють з колірною схемою весілля — досить часте рішення. Вибираючи цей варіант, варто подумати про те, щоб відтінок столовї білизни не був занадто яскравим. В іншому випадку, це буде стомлювати і дратувати гостей.

Ретельно продумавши всі елементи для прикраси весільного столу, молодята отримають гарний і стильний простір для проведення свята. Це подарує масу задоволення гостям і надовго залишиться в їхній пам’яті.

5/5
Ваші оформлення весільних столів це щось справді неймовірне! Ми дуже вдячні за те, що ви так постаралися над втіленням нашої ідеї і зробили все настільки гарно. Щиро дякую!
Вікторія
головне запитання

Шукаєте класне оформлення весільних столів?