Піжамна вечірка для дітей

Піжамна вечірка для дітей

Традиція влаштовувати піжамні вечірки для дітей прийшла до нас з Америки, зазвичай їх організовують на честь дня народження. Для дітей це справжня пригода і величезне задоволення, якщо дорослі ґрунтовно підготуються до прийому маленьких гостей.

Дитячу піжамну вечірку можна зробити і на канікулах, і просто в погану погоду у вихідні.

Організовуючи такий захід для дітей, батькам потрібно врахувати чимало нюансів, а також не боятися того, що одну ніч у будинку запанує повний хаос. Зазвичай на подібну вечірку господарі запрошують максимум сім чи вісім осіб, щоб всі могли зручно розміститися.

У запрошення на піжамну вечірку напишіть, що діти повинні взяти з собою в гості – гребінець, зубну щітку і, звичайно ж, головний атрибут вечора – піжаму. Зубну пасту і рушники, зрозуміло, повинна надати приймаюча сторона.

Важливо попередити дітей і батьків, у скільки закінчується захід, щоб уникнути непорозумінь. На всякий “пожежний” випадок у вас повинні бути номери телефонів батьків ваших гостей.

Де діти будуть спати

Розташувати дітей можна всіх в одній кімнаті на підлозі, вам доведеться заздалегідь запастися спальними мішками або надувними матрацами. Останні можна використовувати не тільки для сну, але і для розваг – на них здорово стрибати і кидатися подушками, батькам не треба буде побоюватися, що діти в розпалі гри отримають травму. Матраци також відмінно поглинають шум, який неодмінно влаштують маленькі гості ввечері.

Меню піжамної вечірки для дітей

Діти заснуть пізно вночі, тому господарям потрібно подбати про легкі закуски на вечерю, а також про сніданок для всіх. Найкраще підійдуть випічка, бутерброди та солодощі. Наприклад піца, йогурти, морозиво, поп-корн і фрукти. Крім того, не забудьте про достатню кількість напоїв, можна приготувати молочні коктейлі.

Розваги на дитячій піжамній вечірці

Разом з дитиною обговоріть сценарій заходу, приготуйте конкурси та вікторини з призами, при бажанні можна просто запросити фокусника або клоуна з агентства. Один з кращих способів провести весело час – разом пограти в настільні, командні або комп’ютерні ігри.

Влаштуйте дефіле піжам, для подіуму знадобиться плед яскравого кольору, постелений на підлозі, щоб кожен по черзі продемонстрував своє вбрання. Можна вибрати ведучого, який буде коментувати показ мод під музику.

Кульмінація розважальної програми – традиційний бій подушками, після якого втомлені діти можуть подивитися казковий фільм або мультик на ніч.

Заздалегідь можна придумати кілька простих правил піжамної вечірки, яких діти повинні обов’язково дотримуватися, наприклад такі: всі лягають спати не пізніше півночі і сплять на підлозі, а вранці хто перший прокинувся будить всіх інших.

Піжамна вечірка для дітей – один з найбільш зручних і захоплюючих варіантів проведення свята чи відпочинку у вихідні. Діти можуть базікати і веселитися зі своїми друзями весь вечір, а батьки при цьому не будуть турбуватися про їх безпеку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.